tu Angie i Klaus ;))
Założyłyśmy tego bloga, by wspólnymi siłami połączyć nasz duet, stworzyć kącik, gdzie podzielimy się z Wami naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi otaczającego nas świata, gdzie ‘’naskrobiemy’’ co nieco o naszych modowych inspiracjach, urodzie, czy zwyczajnie o tym, w czym lubujemy się najbardziej, czyli – książka, taniec i muzyka.
To nasz debiut, prosimy o wyrozumiałość, lecz mamy nadzieję, że wkrótce stanie się to naszym uzależniającym nawykiem.
Label of imagination to kilka słów o prawdzie, głębokiej przyjaźni, skrawku naszego życia, o naszych aniołach, pasjach, które każdego dnia ze zdwojoną siłą sprawiają, że wyrastają nam nowe, piękne skrzydła. A, więc zaczynamy! :)
![]() |
| Klaus |
![]() | |
| Angie |


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz